פוסט זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות וטורים

וולברין: פרויקט נשק x 100

מאת ג’וש קרולי

אני רוצה שתקנה קומיקס ותשתאר כשאני כותב את העמודות האלה; בְּדֶרֶך כְּלַל. הפעם זה קצת שונה. זה יותר בקווי הבקשה מכם לקנות ספר רישומים מגניב או אנתולוגיה ולא רק להתבדר, אלא לעשות קצת טוב בזמן שאתם מבדרים.

יוזמת הגיבור היא צדקה ש”ייוצרת רשת ביטחון פיננסית עבור יוצרי קומיקס שעשויים להזדקק לסיוע רפואי חירום, תמיכה כלכלית לחיורי החיים ושדרה חזרה לעבודה בתשלום. ” אז זה לא סתם חלוקת; זה עוזר לאנשים שרוצים לעבוד שוב.

אחת הדרכים בהן הם מגייסים כספים היא ספרי “100 פרויקט” שונים. איך הפרויקטים עובדים? מארוול קומיקס מדפיס ותורם 100 עטיפות ריקות של גיליון מסוים של קומיקס לאחרונה שלהם, הם מופצים לאמנים, ומאזור 100 העטיפות המקוריות המורשמות. עכשיו, אין לי כסף לאחד הספרים האלה, וגם אני לא מצפה ממך. עם זאת, תודה לכל המעורבים, רובם – אם לא כולם – של העטיפות (אך לא הפנים) משוחזרים בספר דנדי שימושי שנראה נהדר על מדף הספרים. הייתי ממליץ גם לא לחכות יותר מדי להזמין את אלה; הם מוגבלים להדפסות הראשונות, ואז הם נעלמו! (פרויקט Hulk 100 אזל, אם כי פרויקט Spider-Man 100 האולטימטיבי עדיין זמין).

החודש אנו מציעים (להזמנה מראש) ספר על מישהו שאני מרגיש שהיה חשוף מדי לטובתו, אבל אני אקנה את הספר הזה בעצמי לא פחות: פרויקט Wolverine 100. עבור דוגמאות מסוימות, לחץ כאן. התצוגה המקדימה האהובה עלי עד כה עדיין לא נמצאת באתר יוזמת Hero; זה נגמר בבלוג של טרי דודסון <>!

ספר נוסף שההכנסות שלו תומכות ביוזמת הגיבור הוא ספר הרישומים בן 3 הדקות.

אם תאפשר לי, (לא מהיר כמו שקיוויתי) במהירות: יום הקומיקס החינמי האחרון, בזכות כל הלקוחות הגדולים שלנו, הצלחנו לגייס מעל 600 דולר ליוזמת הגיבור. ביקשתי מחבורה של אמנים מקומיים (שהם גם לקוחות) לערוך כמה כרטיסי רישום (על נייר שרכשתי וקיצרתי לגודל כרטיס המסחר, מה שמקל על תקציב הכיס מחוץ לכיס, לעומת כרטיסי סקיצה פרו-קווי פרו מודפסים מראש וחתכו מראש), ובתיקו עיוור (כרטיסים היו עם הפנים כלפי מטה ובמעמיסי Ultra Pro, שהם קיבלו לשמור), אפשרו ללקוחות לבחור אחד לתרומה של 5 דולר, או חמש תמורת 20 דולר. לא הייתה גבול לתרומה ולא לכמה לקוחות יכולים לבחור. המערכת שלנו התנהלה די טוב, אבל היה שיהוק אחד: לא היו לנו מספיק קלפים! חצי השעה הראשונה הייתה די איטית, אבל תוך כשלוש שעות אחרי, עברנו מעל 100 קלפים. אני אדע טוב יותר לשנה הבאה. אם אתה מעוניין, ייתכן שנוכל אפילו לפתח מערכת באתר שלנו לתרומות להזמנת דואר עבור כרטיסי סקיצה של FCBD. ולפני שאני שוכח, תודה מדהימה מיוחדת לכל האמנים שלנו (שחלקם פרסמו את הקלפים שלהם): ג’ף באטלר, WC Carani, Nick Choles, Jordan Gunderson, Jeffrey Moy, Isaac Owens, Vinod Rams, ואני די בטוח שכחתי אחד או שניים; כל כך מצטער!

חירות קומיקס מס ‘2

קרן ההגנה המשפטית של קומיקס, המכונה גם CBLDF או הקרן בקיצור, “מוקדשת לשימור זכויות התיקון הראשון לחברי קהילת הקומיקס.” ישנם מקרים רבים במהלך השנים שהם היו חלק מהם, והייתי ממליץ בחום לבדוק את האתר שלהם לקבלת מידע נוסף.

דרך אחת קלה לעזור לקרן היא עם Liberty Comic כתיבה ו (נישואים חדשים; מזל טוב!) ג’ים לי מצייר שישה עמודים יחד! אפילו אם השניים האלה לא כוס התה שלך, אני בטוח שתוכל למצוא משהו שאתה נהנה ממנו.

טור זה הובא אליך, בחלקו, על ידי אייל איילנד אייל אייל. אל תהסס לפנות אלי עם רעיונות טור, קומיקס לבדיקה, הערות, חששות, תיקונים, שאלות או אפילו סתם הבירה האהובה עליך. וודא שזה אומר attn: ג’וש אחרת יתכנו בעיות שמעורבות אותי בתג “אדוני אסון” שקיבלתי. אם אתה רק רוצה יותר ממני שמריץ את הפה שלי, בדוק את twitter.com/joshcrawley.

josh@westfieldcomics.com

ווסטפילד קומיקס
אטן: ג’וש
7475 Mineral Point Rd Ste 22
מדיסון WI 53717
______________________
ג’וש קרולי הוא המאסטר הקבוע באסון ב- Westfield Comics, ולכן עליכם לצפות בעצמכם.

לִרְכּוֹשׁ

פרויקט Wolverine 100

חירות קומיקס: תועלת CBLDF מס ‘2

קומיקס Liberty: סט CBLDF #2 סט מכסה