פוסט זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות וטורים

קוסמי KC מאת סטיוארט אימונן

מאת KC קרלסון

הנמלים הולכות לצעוד אחת אחת. הורה! הורה!
אנט-מן: רומן פרוזה של אויב טבעי

זה חודש גדול עבור הגיבור הזעיר ביותר של מארוול. ישנם מספר אוספים חדשים המתוכננים לצאת לקראת זמן הסרט העלילתי החדש של Ant-Man בקיץ הקרוב (17 ביולי, השבוע שאחרי יום ההולדת שלי). ראשית הוא משהו חדש: הרומן הנמלה: רומן פרוזה של אויב טבעי. הכירו את סקוט לאנג: לשעבר-קון, אב יחיד, וגיבור מאוד במשרה חלקית. סקוט ובתו המתבגרת, קאסי, פשוט מתיישבים בעיר חדשה כאשר עבריין מהעבר של סקוט מגיע להם. אבל האם הרוצח באמת אחרי סקוט, או סודות הטכנולוגיה של אנט-מן? ובדיוק כמה רחוק יגיע סקוט להגן על ילדו היחיד? כריכה קשה של 304 עמודים, שנכתבה על ידי ג’ייסון סטאר עם כיסוי של מייק דהודאטו ג’וניור (אנא קרא זאת שוב הרבה יותר יסודי אם אתה תוהה מדוע לא מוזכר אמן …)

Ant-Man כרך 1: איש זוגה שנייה

זמינים גם אוספים ששווים את העניין שלך, במיוחד Ant-Man כרך 1: איש סיכוי שני, אוספים את חמשת הגיליונות הראשונים של הסדרה החדשה והמצחיקה מאוד של אנט-מן מאת ניק ספנסר ורמון רוזנוס. זה לא החלק המצחיק, אבל אני מרותק שהסדרה החדשה הזו כוללת שתי דמויות (סקוט לנג ובתו קאסי – aka Stattim of Young Avengers) שעד לאחרונה היו שניהם מתים! ובכל זאת שניהם קמו לתחייה בקסם הסרטים! אפילו אחרי שני סוגיות בלבד, כבר בחרתי שהסדרה הזו של אנט-מן הולכת להיות ריסוק הקיץ שלי! כיסוי רך צבעוני של 120 עמודים.

PRELUDE PRELUDE של MARVEL של MARVEL

אם כבר מדברים על מסך הכסף, יש גם אוסף של Ant-y (EW, זה לא יעבוד ככינוי, תשכח שאמרתי את זה) שמכוונים למוצרי הסרטים. Prelude Prelude TPB של מארוול אוסף את שניהם פרלוד אנט-מן של מארוול מספר 1-2 וגם אנט-מן: קומיקס קולנוע ללא הגבלה מספר 1 (הצגת גרסת הסרט של הדמות לקומיקס) כמו גם הרפתקאות קומיקס של לנג (מארוול בכורה # # 47-48, אנט-מן מספר 1, וגיל אולטרון #10AI), ומציגים את דמות הקומיקס בפני מעריצי הקולנוע. כיסוי רך של 144 עמודים.

אנט-מן: סקוט לאנג TPB

עוד עבור מעריצי הקומיקס הקשיחים היא אנט-מן: סקוט לאנג TPB אוסף הרבה סיפורי סקוט לאנג קלאסיים ממקורות מגוונים כולל מארוול בכורה #47-48, Iron Man (1968) #131-133 ו- #151, הנוקמים (נוקמים ( 1963) #195-196 ו- #223, Marvel Team-Up (1972) #103, Marvel Two-in-One (1974) #87, וחומר מ- Avengers (1963) #181 ו- Iron Man (1968) #125. זה כולל עבודות של דייוויד מישלני, בוב לייטון, ג’ון ביירן, ג’ורג ‘פרז, ג’רי בינגהאם, ורבים אחרים. כיסוי רך של 232 עמודים. דברים טובים!

מארוול יקום אנט-מן עיכול

ולבסוף הוא ה- Marvel Universe Ant-Man Digest שמציג סיפורים מוכווני ילדים על לאנג שהופק במקור עבור קווי הקומיקס השונים ידידותיים לילדים של מארוול בשנים האחרונות. עיכול צבע נמלים 88 עמודים לא די בגודל נמלים.

קוראים חכמים יציינו כי חלק מהסיפורים הללו מופיעים בהרבה יותר מאוסף אחד. זו הסיבה שאולי תרצה פשוט לבחור אחד ולהביא את זה למועדף החדש שלך! כל הספרים זמינים ביוני – רגע לפני הבכורה של הסרט. יש לעצמכם קיץ קטן וקטן!

החודש בקולקציות קומיקס קומיקס קלאסיות

הנסיך וואיאנט כרך 11: 1957-1958

הנסיך ווליאנט כרך 11: 1957-1958 (פנטגרס): כרך זה מסכם את הרפתקאות הגיבורים בקורנוול ומסמן את הופעתו הראשונה של ארוואק הסוס האדום. במועצת המלכים, הנסיך וליאנט עומד לבדו בהחלטה להימנע ממלחמה הרסנית. ואל חוזר לאלטה, והשניים מוזמנים לקמלוט, שם המלכה גינובר מקנאה בפופולריות של אלטה. בינתיים, ואל מוביל קמפיין עקוב מדם להגנה על הצעדות המזרחיות, לומד את הטרגדיות של המלחמה ומציג חיפוש אחר גאוויין. מאפייני הבונוס כוללים גלריה של האמנות הפרסומית הנדירה של המפתח הנסיך ואלנט, אל פוסטר, ואף פעם לא מודפסת לפני שנות העשרים. איכות רבייה מדהימה לאורך כל הדרך. כריכה קשה של 112 עמודים 10.2 “x 14”. זמין ביולי.

סופרמן: העידן האטומי בימי ראשון, כרך 1: 1949-1953

סופרמן: ימי ראשון של העידן האטומי, כרך 1: 1949-1953 (IDW/LOAC): ספר שלם של רצועות יום ראשון שלא הושלמו מעולם, מעידן נהדר של סופרמן משנות החמישים! הוא כולל הרבה יותר מ -175 רצועות צבע מלאות החל מה 23 באוקטובר 1949, עד 15 במרץ 1953. בסיפורים אלה, מר מקסיסטפלק המפוצץ חזר לשגע את סופרמן, ואיש הפלדה חוזר לסמולוויל ל”שבוע סופרבוי “חגיגות ובסופו של דבר פותר מקרה שמעולם לא היה לו סיכוי לסופרבוי! סופרמן גם נוסע אחורה בזמן ומסתבך בתככים פוליטיים בבית המשפט של המלך ארתור, ואז נלחם בפלישה חייזרית לכדור הארץ. ואולי יש אפילו מפלצת או שתיים עין עיניים! נשמע כמו משהו לכל סוג של מעריץ סופרמן! כל הרצועות נכתבו על ידי אלווין שווארטZ ומאויר על ידי וויין משעמם המוערך. עטיפה חדשה של פיטר פופלסקי. B&W 180 עמודים 9.25 “x 12” כריכה קשה צבעונית. זמין ביוני.

מיקי מאוס של וולט דיסני כרך 7: “מרץ הזומבים”

מיקי מאוס של וולט דיסני כרך 7: “מרץ הזומבים” (פנטגרפיה): זה מלחמת העולם השנייה, ומיקי מאוס המפואר שלנו צריך להילחם בזומבים! (תמיד רציתי להקליד את המשפט הזה!) הדוד סם רוצה את “” “קופסת לקטרו” של מיקי, תותח ריי מדהים שיכול לעצב את החומר החי! אבל גם חם על השביל של מיקי הוא ד”ר גרוט המבעית, שרוצה להשתמש בקרן כדי להפוך את בני האדם לצמחים-כך ש”אברזומבים “מבוקרים של גרוט יכולים להנחות את העולם! Yipes! וזה לא הכל! תוכלו לראות את התפקיד המדהים של מיקי במאמץ המלחמתי, כשהוא מתמודד עם אקסס רעים, שייקלגרובר סובס, ובפגלג בגידה פיט. בינתיים, חזרה הביתה במוסטון, דבילי מאמצת … אריה אוכל גבר?! הרבה יותר מההרפתקאות הגדולות, הלא -מושלמות, של פלויד גוטפרדסון. מדהים מכדי להחמיץ אותו! בנוסף, כרגיל, מספר רב של תכונות נוספות על הרצועה, העידן וגוטפרדסון. (מעל 20 עמודים של תוספות!) אז, קומיקס מדהים והיסטוריה של קומיקס מדהים. מה יכול להיות הרבה יותר מדהים?!? 272 עמודים 10.5 “x 8.75” B & W (עם 60 דפי צבע) כריכה קשה. זמין ביוני.

מהדורות אמן/גלריה

אוקיי, הספרים האלה כל כך פופולריים שהם דורשים “לוח הדוד” שלהם כדי לתאר אותם נכון:

המהדורות של האמן של IDW מציגות סיפורים שלמים עם כל עמוד שנסרק בצבע מהיצירות המקוריות בפועל, שהודפסו באותו גודל כמו המהדורות החפצייות של FirstN.IDW (כמו מהדורת אמן) מציגות גם דפים שנסרקו מיצירות האמנות המקוריות בפועל. שלא כמו מהדורת האמן, אלה יציגו ספרים גם אם לא ניתן להשיג את כל הגרפיקה המקורית. הם יכולים לכלול גם תוספות כמו פרסומות, יצירות תיקים, מדריכי צבע ועוד. גרפיטי עיצובים מהדורות גלריה נמצאות איפשהו באמצע, ושואפים להציג סיפורים שלמים (במידת האפשר), תוך שהיא מציעה מבחר של דפים זמינים וממצאים אחרים. הכל נסרק מיצירות האמנות המקוריות. עד כה הם מייצרים באופן בלעדי עבודה מ- DC Comics והטביעות שלה.

__________

ה- Goon: המהדורה של אריק פאוול של אריק פאוול: צ’יינה טאון

ה- Goon: Edition’s Artist של אריק פאוול: המהדורה של אמן צ’יינה טאון (IDW/LOAC): מכיוון שהופעת בכורה בשנת 1999, הגון זכה לשבחים חיוניים מתמדת כמו גם בבסיס מעריצים גדול וגלבין עבור המפתח אריק פאוול. המהדורה של האמן המהמם הזה מציגה את הרומן הגרפי המקורי של פאוול, צ’יינה טאון ומסתורין של מר וויקר, בשלמותו – האופוס שזכה לסופר/האמן שני פרסי אייזנר! כל עמוד במהדורה של אמן זה נסרק תחת פיקוח מקרוב על ידי פאוול עצמו כדי להבטיח את הרבייה הטובה ביותר האפשרית של האמנות המקורית העדינה והמרהיבה שלו – שדפים רבים מהם משתמשים בשטיפות צבע ובטוני ספיה כמכשירי סיפורי סיפורים … מה שמוסיף רק לקסם של מקוריים. 144 עמוד 12 “x 17” B & W (אך סרוק בצבע) כריכה קשה. זמין ביוני.

Daredevil של פרנק מילר: מהדורת החפץ

דארדוויל של פרנק מילר: מהדורת החפץ (IDW): באותה תקופה, היצירה המדהימה הזו של פרנק מילר על דארדוויל הצתה את קהילת הקומיקס באופן שנראה לעיתים רחוקות, לפני או מאז. עכשיו אתה זוכה לראות איך נראית הגרפיקה המקורית, כשהיא יצאה מלוח השרטוט של מילר. למרבה הצער, נושאים מלאים שלמים של יצירה מדהימה זו אינם זמינים לקהל הרחב, אך הכרך החדש הזה עושה את הדבר הטוב ביותר הבא. מהדורת חפץ זו תאסוף הרבה יותר מ 20 עטיפות מילר ותצוגה של דפים מדהימים – כולם שצולמו מהאמנות המקורית – כולל מספר רב של סוגיות חיוניות כמו הצגת אלקטרה … ומותה של אלקטרה. בנוסף, מוצג מבחר דפים מפרויקטים של וולברין וספיידרמן. אם אתה מעריץ של הסיפור הקלאסי של פרנק מילר, אז זו המהדורה החפציית עבורך! 144 עמוד, 12 “x 17” B & W (אך סרוק בצבע) כריכה קשה. זמין ביוני.

מהדורת גלריה של סנדמן: סיפורים מהגילאים

מהדורת גלריה של סנדמן: סיפורים מגילאים (סחרחורת/גרפיטי): מגוון אמנות וסגנון יוצגו במהדורת הגלריה הראשונה של ורטיגו, הכוללת את הדמות והיצורים הרבים שלהם. מהדורת הגלריה של סנדמן תכלול את האמנות השלמה של הסנדמן מספר 1, מאת סם קאט ומייק דרנגנברג, ואת האמנות השלמה של פ. קרייג ראסל לסנדמן: הרומן הגרפי של ציידי החלומות. כרך מובהק זה כולל גם דפים שונים מהסנדמן מס ‘2-75, כמו גם הסיפור השלם בן שישה העמודים “מוות: סיפור חורף” מאת ורטיגו: קצה ווינטר מס’ 2, מאויר על ידי ג’פרי ג’ונס. אמנים אחרים המפרשים את הדמות הקלאסית של הסופר ניל גיימן יכללו את צ’ארלס VIST, קלי ג’ונס, מארק המפל, ג’יל תומפסון, מייק דרנגנברג, מייקל זולי, ורבים אחרים. מהדורות הגלריה של גרפיטי עיצבות משכפלות את המראה, התחושה והגישה של יצירות האמנות. כל עמוד משוחזר בגודל מקורי על מלאי נייר כבד כדי להציע את ה- fואספן עם רפרודוקציות באיכות מוזיאון שלא ניתן להשיג בשום מקום אחר. זה יהיה בקלות האוסף המהמם ביותר של סנדמן שעדיין מיוצר עד כה, למרות שכבר היו אוספים קודמים רבים. לקוראים בוגרים. 272 עמודים 13 “x 20” B&W וכריכה קשה צבעונית. זמין ביולי.

ספרים על קומיקס

צייר ורבעון: עשרים וחמש שנים של קריקטורות עכשוויות, קומיקס ורומנים גרפיים

צייר ורבעון: עשרים וחמש שנים של קריקטורות, קומיקס ורומנים גרפיים עכשוויים (צייר ורבעון): אוקיי, זה מגניב! עד כמה בדרך כלל אנו מקבלים היסטוריה של מו”ל אלטרנטיבי – הרבה פחות עם נושא ויוצרים כל כך אידיוסינקרטיים ומגוונים? זהו מכתב תודה של שמונה מאות עמודים לקריקטוריסטים שאמונתם האיתנה במיקרו-פרסום קנדי ​​מעולם לא התלבטה. בשנת 1989, כריס אוליברוס, יצר את D+Q עם מנדט קל לפרסם את מיטב הקריקטוריסטים בעולם. בזכות השכלול הוויזואלי שעושה טעם ותמיכתם של למעלה מחמישים קריקטוריסטים משני העשורים האחרונים, D+Q גדל מאנתולוגיה שנתית מהודקת לאחד המפרסמים הרומנים הגרפיים המובילים בעולם.

עם מאות עמודים של קומיקס של קריקטוריסטים מצוירים ורבעוניים, D+Q: 25 כולל יצירות חדשות של קייט ביטון, צ’סטר בראון, מייקל דהורג, טום גולד, מרים קטין, רוטו מודאן, ג’יימס סטורם, ג’יליאן טמאקי ויושיהירו טטסומי לצד נדיר ועבודה מעולם לא נראתה מגבר דליסל, דבי דרצ’סלר, ג’ולי דוקט, ג’ון פורצ’לינו, ארט שפיגלמן ואדריאן טומין, תחת עטיפה של טום גולד. העורך טום דוולין חופר בארכיוני החברה לצילומים נדירים, התכתבויות וקומיקס; מרכיב ביוגרפיות, זיכרונות אישיים וראיונות עם צוות D+Q חיוני; ואוצרות מאמרים מאת מרגרט אטווד, שילה חטי, ג’ונתן לטם, דב אולין אונרת ‘, הת’ר אוניל, לימוני סניקט, כריס וואר, וציינו מלומדים קומיקס. 776 עמודים 7 “x 9” כריכה קשה צבע. זמין בחודש מאי.

החיים והאגדה של וואלאס ווד

החיים והאגדה של וואלאס ווד (פנטגרפיה): נערך במהלך שלושים שנה על ידי עוזר העץ לשעבר בוב סטיוארט (מדריך הסגנון המטורף, חבילות מטורפות), ספר זה הוא דיוקן ביוגרפי, המאויר בנדיבות עם האמנות היפה של ווד כמו גם תמונות אישיות נראות מעטות ואפמרה ילדות. לפני שעברו בשנה שעברה, סטיוארט הרכיב את הספר הפנטסטי הזה על וואלי ווד, עם מאמרים מחבריו של ווד, עמיתים, עוזרים ואהובים – כולל ביל גיינס, לארי האמה, פול קירשנר, טרינה רובינס, ג’ון סברין, טום סאטון, אל אל ויליאמסון, ועוד. מי היה וואלאס ווד? האמן המטורף ביותר של מגזין Mad? האיש שמאחורי Daredevil של מארוול? החיים והאגדה של וואלאס ווד הם מבט חותך אחורה על חייו ומקצועו של אחת הדמויות הגדולות והמת’יות הגדולות של קריקטורות, כמו גם לחקור את הרוח ההומוריסטית, המעקפים האפלים והפסיכולות הפסיכולוגיות של מאבריק מחונן בפופ האמריקני תַרְבּוּת. 304 עמודים, צבע חלקי, 1O ”x 12” כיסוי רך. זמין בחודש מאי. (הערה: סטיוארט כתב בעבר נגד התבואה: האמן המטורף וואלאס ווד לטוומורו בשנת 2003, ספר שונה בהרבה מהפנטגרפיה הזו, וגם שווה לבדוק.)

הסוכן של מארוול קרטר: עונה אחת מסוטרת.

הסוכן של מארוול קרטר: Slipse Slipse (Marvel) של עונה ראשונה (Marvel): באותה פורמט כמו ספרי יקום קולנועיים אחרים של מארוול, זה מכסה את מיניזריות הטלוויזיה שהושלמו לאחרונה (ומדהימה!). בכרך אספני זה, צאו מאחורי הקלעים עם עיצוב הפקה, צילומים, סטילס מהסט – פלוס ראיונות עם צוות השחקנים והצוות, עם דגש על השחקנית הראשית היילי אטוול. היא שיחקה את הגיבורה של W.W.II בסדרה, כמו גם את הסרטים העלילתיים של מארוול קפטן אמריקה: הנוקם הראשון וקפטן אמריקה: חייל עונת החורף, יחד עם ה- Short Marvel One Shot: הסוכן קרטר. ספר כריכה קשה של 200 עמודים 7 “x 10”. זמין ביוני.

Monster Mash: שיגעון המפלצת המשוגעת באמריקה באמריקה