פוסט זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות וטורים,
חדשות החנות הקמעונאית של ווסטפילד

הנוקמים החדשים: הקריקטורה של הגיבורים האדירים של כדור הארץ מתחילה לשדר את 20 באוקטובר בערוץ XD של דיסני.

ג’ו היל מדבר על סיום הלוק והקומיקס המפתח וסדרת הטלוויזיה הקרובה;

קיימת שגיאת הדפסה ברצועות העיתון האחרון של Conan של Dark Horse, אך עדיין אין מילה אם הספר יהיה ניתן לחזור.

בחדשות עצובות, וסימן ל”טיימס “, DC הודיעה על הסוף הקרוב של קו סופת הבר שלהם.

בדוק את הטריילר לסרט האנימציה של Superman Superman ישיר ל- DVD;

פוסט זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות וטורים,
חדשות החנות הקמעונאית של ווסטפילד

*המון חדשות DC השבוע! DC/Vertigo מתאים את סדרת המסתורין הבינלאומית הנמכרת ביותר של סטיג לארסון, טרילוגיית המילניום לרומנים גרפיים, החל מהילדה עם קעקוע הדרקון בנובמבר הקרוב.

*למרבה הצער, הוכרזו על הביטולים הראשונים של 52 התארים החדשים. ששת הספרים שהסתיימו בגיליונות באפריל שלהם כוללים: Men of War, Mister Terrific, O.M.A.C., Hawk and Dove, Blackhawks ו- Static Schose. לאחר מכן, מאי יראה השקה של 6 תארים חדשים הכוללים: שובו של באטמן התאגדות, כדור הארץ 2, הכולל את חברת הצדק, מיטבי העולמות, בכיכובו של הנערה והפאוור גירל, הרבגרס, Dial H ו- G.I. לחימה.

*בחדשות ליגת הצדק, גיליון מספר 5 ישוחרר בשבוע מאוחר ביום רביעי, 25 בינואר ואז ג’ים לי יוריד 3 סוגיות. אחרי 2 גיליונות המילוי של ג’ין חה של מספר 6 ו -7, באטמן: אמן ארקהאם סיטי קרלוס ד’אנדה מציע את האמנות לגיליון המרכזי של החץ הירוק ואז מר לי חוזר לקשת החדשה “מסע הנבלים” #9.

*לרוב ליפלד יש זמן מה על ידיו עם הוק ודאב מבוטל, כך שהוא ישתלט על מטלות הכתיבה על מכת המוות (כמו גם האמן), סאבאג ‘הוקמן וגריפטר.

*ג’ון ביירן עובד על ספר צוות גיבורי על חדש עבור IDW בשם Trio.

*בבלוג Robot 6 של Robot 6 של Comic Pourse Robot יש רשימה של כותרות שהם מצפים להם בשנת 2012 כולל יצירות חדשות של אליסון בכדל (Fun Home) ואדי קמפבל (מהגיהינום).