פרסום זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

Nexus Omnibus כרך א ‘. 1

מאת רוברט גרינברגר

אז שם הייתי, בשנת 1981, אני מוודא את העסק שלי, להכיר את סצנת הקומיקס כמו גם אני מקבל צרור חומר מאיזה בחור בשם ריצ’רד ברונינג, עורך חותמת הקומיקס המימון שפותחה לאחרונה של חברת הפצת הקומיקס המימון. בתוך הצרור הייתה הבעיה הראשונה של המגזין השחור שלהם כמו גם הלבן בשם Nexus. זה נכתב כמו גם שציירו חבר’ה שמעולם לא שמעתי עליהם, אולם הבנתי אם ספק גדול עומד מאחורי החבר’ה האלה, היה שווה לקרוא.

נתפסתי. עד כדי כך, חיברתי מכתב אפקטיבי שהיה מוצלח בכמה מהשיווק (תמיד דחיפה של אגו) כמו גם דגל בתפקיד גם לאחר שהמימון התקפל כמו גם הסדרה השתלטה על ידי הקומיקס הראשון. בקצרה, מייק ברון כמו גם סטיב רודה ייצגו שניים מהקולות הטריים ביותר בקומיקס. אם כבר, שני אלה הבינו את הפוטנציאל של שוק המכירות הישיר, שעד אז פשוט היה סיכוי לעסקים חדשים להציע קומיקס מסוג אחר.

ונקסוס היה שונה. ראשית, זה היה מדע בדיוני כמו גם שנית, הגיבור היה מוציא להורג, כשהוא עמד על דרכי המרחב הבין -כוכבי, והשלח את אלה שנשפטו באשמה. עם הזמן גילינו בדיוק איך הוא קיבל את כוחותיו המצטיינים, מישות שהובנה כמרק, כמו גם לספק מגוון תוסס של דמויות תומכות. הדמות נסחפה מעסקים לחברה, תמיד גילתה בית קבלת פנים עד שהיו באמת למעלה ממאה גיליונות.

למרבה המזל, Dark Equine אסף את 80 הראשונים של אלה בסדרת ארכיונים עם זאת, עכשיו מגיע ה- Nexus Omnibus הראשון מאוד, אוסף Nexus כרך 1 #1-3 (השחור כמו גם Mag לבן), Nexus כרך 2 #1- 11 (ששת הראשונות מהבירה, חמשת הסיום מהראשונה). העיתוי לא יכול היה להיות הרבה יותר טוב לחשוב על הדמות הפכה את ההופעה החדשה הראשונה שלו בעידנים ב- Dark Equine מספקת מספר 12.

אקסטרווגנזה של 416 עמודים זה שווה להסתכל במצב שאתה לא מכיר את הדמות, כמו גם תראה במהירות מדוע היא זכתה לששה פרסי אייזנר, כולל הצוות הטוב ביותר/פנסילר/אינקר או פנסילר/אינקר בשנת 1988; גיליון יחיד/סיפור יחיד טוב ביותר כמו גם סופר/אמן מיטב, אמן/פנסילר/אינקר או צוות פנסילר/אינקר (Nexus: Origin, 1993; אמן/פנסילר טוב ביותר/אינקר או פנסילר/צוות אינקר בשנת 1988; האמן/פנסילר הטוב ביותר /צוות Inker או Penciller/INKER (Nexus: Song’s Execerer, 1997), כמו גם הכיתוב/המכתבים הטובים ביותר של טוד קליין בשנת 2008.

הורציו Hellpop, Nexus, לא ביקש סמכויות אלה עם זאת, הוענק להם כמו גם צריך להוציא לפועל אנשים כדי לשמור עליהם כך שהוא החוק. “הגורם המסקרן ביותר של נקסוס כגיבור -על היה שבכל פעם שהוא נראה שמישהו צריך למות. זה היה תפקידו, “אמר ברון רק לאחרונה לקומיקס ספרים משאבים. Hellpop היה מקבל את הוראותיו בחלומות לא נעימים באופן לא נעים, כמו גם יידרש לחפש את טרפו לפני שהכאב ישכיל לחלוטין.

“העולם כמו גם הדמויות הם מגוונים כמו גם מורכבים כדי להבטיח שלעולם לא נגמר לנו הרעיונות. נקסוס מעלה מסלפסטיק לדרמה, לקומדיה של נימוסים, לטרגדיה כמו גם שוב. Ylum ממשיך להתפתח ככל שיותר כמו גם מבקרים שונים שופכים פנימה. באשר ל- Hellpop עצמו, אנו מנסים לשמור עליו מעניין. הוא אומר לי מה הוא רוצה. הוא אדם מורכב. ”

זו המורכבות של האופי כמו גם סיפור סיפורים נרחב זה ששומר על דברים מרתקים כמו גם מפתיעים. מאז הקמתה, הסדרה התייחסה לפוליטיקה, ממשלה, כמו גם מלחמה, שהושפעה לעתים קרובות מהאירועים הנוכחיים. Hellpop לא תמיד שמח לעשות את חובתו או להתמודד עם כמה מהמרוצים המעצבנים יותר שהוא נתקל בהם. “אנו נשאים להתבדר מבלי לפגוע במבקר מעל הראש עם מסר פוליטי”, הוסיף ברון.

ברמה הפרטית, לעתים קרובות הוא נעלמה עם הסנדרה פיל המפתה, בהתחלה מרגל ממאדים כמו גם בסופו של דבר אהובתו. “ברון תמיד היה פתוח לתרומה החינמית של רעיונות עלילה, וזה משהו שאני שמח כמו גם נרגש לקחת אותו”, אמר רודה ל- CBR. “אחד המושגים האחרונים שלי הגיע מקריאת הסיפור הטרגי של ויויאן ליי, כמו גם לדמיין בדיוק איך זה עשוי לחול על ההובלה הנשית שלנו, סונדרה פיל.”

הסדרה הטביעה את חותמה מכיוון שהסופר כמו גם האמן היו חדשים כמו גם לכל אחד מהם סגנון ייחודי, מה שהפך אותם לזיווג דינאמי שהפעיל את המבקרים לפקוח את עיניהם. בעוד שרבים מהעסקים העצמאיים באותה תקופה היו יצירת יצירות של יוצר, הם נטו להיות מכישרונות מבוססים (הקפטן הקפטן של ג’ק קירבי, הכוכבים של מייק גרל) עם זאת, כל זה היה חדש. הסגנון בהשראת האנימציה של הבחור היה נקי כמו גם פתוח עבור Co Comicלורינג בזמן שהדיאלוג הסטנאפי של ברון כמו גם העלילה המורכבת המשיכו לחזור לעוד.

לִרְכּוֹשׁ

Nexus Omnibus כרך א ‘. 1 SC