הסתיימו מיתוג המין של התאומים, וכולם מנסים להתמודד אם מערכות היחסים שלהם ימשיכו כעת כשהאמת ידועה.

הסדרה הזו כל כך רכה שזו קריאה אסקפיסטית נהדרת. אבל זה אכן משאיר אותי עם שאלות מוזרות. כמו … הקראש של מגומו הוא אחד מאותם חבר’ה קשוחים בלבד-מנגה שהם “אלרגיים” לנשים. כמו בפנים, הוא למעשה מתעלף אם הוא מתקרב יותר מדי לאחד. מאיפה הגיע הרעיון הזה ומי מוצא אותו בכלל מתקבל על הדעת?

(עם זאת, חייבת לאהוב את השימוש הבוטה של ​​אייקיאמאדה במכשיר. כיתוב מוקדם בכרך 3 קורא “AOI SANADA (גיל 17) בהחלט לא יכול לעמוד בסביבת נשים. אז אפילו הציצים הזעירים של מגו הם כלי נשק קטלניים עבורו! “כ- AOI מזיל ריר ומתעלף.)

קו העלילה של מגומו ואוי מתפתח כרומנטיקה חוצה כוכבים. הם אוהבים אחד את השני אבל איזה עתיד יש להם כשהם לא יכולים להיות ביחד פיזית?

אחיו התאום של מגומו מיטסורו, לעומת זאת, יש סיפור חומקים מטורף. המלכה בי אזוסה גילתה את סודו, שהוא מתלבש כילדה, והיא מחליטה להבריח אותו עם זה. רק זה ברור כי זה מכסה שהיא אוהבת אותו אבל לא רוצה להודות בזה. המחבר בחר להציג אותה כבלתי מושגת לגבי רגשות, עם זאת, מה שהופך אותה פחות מנבל שלם. כשאזוסה חושבת לומר לכולם את הסוד שלו, מה שאומר שלעולם לא צריך לראות אותו שוב, זה עוקב עם “W- למה ליבי עוקץ?” קשה להאמין שהיא גם המרושעת וגם התמימה הזו.

יש המון רגש מחומם יתר על המידה בסדרה הזו, וזה מה שהופך אותה לכל כך משעשעת לכל אחד מעל גיל 12. המונולוגים הפנימיים של הדמויות מלאים ב”מה אני מרגיש ככה? ” “האם הוא עדיין יאהב אותי אם אגיד את האמת?” “כל מה שחשוב זה לראות את החיוך שלה” ודומה, והגיע לשיאו “אני אשאיר את רגשותיי כדי לשמור על אותו אדם מאושר.” אבל הטריק הזה לעולם לא עובד.

הדרמה גדלה ככל שמגומו קובעת לומר את האמת לזה שהיא אוהבת. רצף החלק המרכזי בכרך 3 משתמש בשפת הסימנים בצורה חכמה. המחץ של מיצורו חירש, אז הוא למד את זה לדבר איתה. ככל הנראה, Megumu גם הרים כמה, ובכרך 2 (שלא קראתי), נראה כי נחשף ששני הריסות הם גם אח ואחות, כך שאוי יודע זאת גם כן. Megumu ו- Aoi מיהרו ברחבי העיר ומנסים למצוא אחד את השני עכשיו כשהם יודעים שהם לא רוצים להיות בנפרד (בלי קשר ל”מצבו “), ובאמצע התנועה, הם לא יכולים להישמע, אז מגומו חותמת על רגשותיה אליו. זה מפגיש יפה את סיפורי שני התאומים בקצרה, אם כי זה מייד הופך להיות מטופש אחר כך. אייקיימאדה עושה עבודה נחמדה להפגין את הדרכים השונות בהן השניים יכולים לתקשר, עם זאת, ממסכות ועד הודעות טקסט.

כרך 3 היה בעיקר הרומנטיקה המתוקה של מגומו, וכרך 4 משלב יותר מיצורו. אזוסה דרש ממנו לבלות איתה ביום ראשון. היא חושבת שזה תאריך, והוא חושב שזה דו קרב. הוצא להורג עם משחקי וידאו.

בינתיים, מגומו מקבלת רעיונות אופנה מחבריה, ו- AOI רוצה עצות היכרויות ממיצורו. זה מקור הומור נוסף, כמו שהאח רואה את הילדה שונה מאוד מאיך שהחבר רואה אותה. שני הזוגות יוצאים לדייט הראשון שלהם, מקור לעצבנות רבה.

חשבתי שזה ממש חמוד (כמו שהכותרת מבטיחה), כשאוי ומגומו מתיישבים לארוחה ביחד, שהיא דואגת מה לעשות באכילת אוכל מבולגן שהיא ממש אוהבת. הרגעים הקטנים האלה הם שהופכים את הסדרה הקלה הזו להסחה נעימה. (המו”ל סיפק עותקי ביקורת.)

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק
טאמבלר

פוסטים קשורים:

L ♥ DK כרכים 2-3i סיכמו את L ♥ DK כרך 1 כמציגים כיוונים בסגנון סיטקום כדי לרמוז על מצבים זמפיים, רק בלי להיות מצחיקים. כרך 2 ממשיך במצב זה, זורק כל מצב מהונדס אפשרי כדי לרמוז או לכפות אינטראקציה בין המוליכים שלה לילדה וילד. לדוגמה, זה נפתח באוי מקנא ב …

L ♥ DK כרך 1 לפעמים יש מקום לסיפור פורמולה בלתי מעורער לחלוטין. הם יכולים להיות מרגיעים או מנחמים, מכיוון שהאירועים מסתדרים כצפוי. זו הדרך הטובה ביותר שאני יכול לתאר את המנגה של שוג’ו זו. L ♥ DK נותנת לנו ילדה עובדת קשה שמסתבכת ב”נסיך בית הספר “למראה טוב בגלל חייהם …

DVD של Honey and Clover Out השבוע ביום שלישי ב- DVD היה גרסת הפעולה החיה של Honey and Clover (כתוביות). אני סקרן לגבי זה. נהנתי לקרוא את המנגה, אבל אני חושד לראות את הדמויות “באופן אישי” היה מקל עליה אפילו להתייחס אליהן (ולהבדיל). העלילה זהה – סטודנטים במכללות מוצאים אהבה …